٠•● fallen heaven ●•٠
bla






-
Latest topics
» the streets
Because I'm a survivor  EmptyВто Юли 07, 2015 8:55 pm by Alex

» Night club "Off to the races"
Because I'm a survivor  EmptyВто Юли 07, 2015 11:58 am by Alexander Night

» Self - destruction/ don't play with fire...
Because I'm a survivor  EmptyНед Юли 05, 2015 12:29 pm by Alexander Night

» Every me and every you - Alex's house
Because I'm a survivor  EmptyВто Юни 30, 2015 12:45 pm by Alex

» Търся си другарче за GIF РП.
Because I'm a survivor  EmptyСря Юни 24, 2015 11:22 am by Neville Cross

» There are not sluts. There are just women with friendly vaginas.// SPAM vol. 1
Because I'm a survivor  EmptyВто Юни 23, 2015 10:24 am by Neville Cross

» Връщане на герой.
Because I'm a survivor  EmptyПон Юни 22, 2015 11:02 pm by Neville Cross

» Търся си другарче за РП.
Because I'm a survivor  EmptyПет Юни 19, 2015 2:06 pm by Grace;

» какво слушате в момента?
Because I'm a survivor  EmptyСря Юни 17, 2015 12:56 am by daniel.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 50, на Нед Окт 05, 2014 6:06 pm

Because I'm a survivor

2 posters

Go down

Because I'm a survivor  Empty Because I'm a survivor

Писане by Alex Нед Юни 07, 2015 6:19 pm

Име: Александра Удинов
Лик: Lyndsy Fonseca
Години: 20
Вид: Хибрид - White Shadow x Fade
История:
Мислих си, че животът ми е просто мечта. Живеех охолно, занимавах се с нещо, което ми беше приятно до един прекрасен момент, но преди него нека започна с нещо по-важно.
Името ми е Абигейл Доун. Не познавам семейството си, защото още от малка съм подготвяна чрез военна подготовка за дадени усложнения с дадени експерименти. Отделно най-добрите учени в света ме бяха взели под крилото си, за да ме научат на всичко, което знаят. През органична химия, та чак до молекулярна биология. Учеха ме да си служа с компютри, да хаквам засекретени системи и прочие. Учеха ме на различни езици и навици. Според тях имах потенциал, имах онова, което наричаха те "живеца" да научавам нови и нови неща. И така накрая трябваше да избирам дали да се впусна в това да съм ловец или просто да съм учен, но може би бях по-малко от двете.
Един ден ми хрумна най-лудата идеята, но знайте едно ... луд и гений са почти едно и също. Реших да експериментирам върху себе си, не защото нямахме опитни зайчета, а защото ми трябваше нещо ново, ново усещане за науката. Имах нужда от адреналина на неочакваното. Започнах една загубена битка. Първо разбира се смесвах кръвта си, докато беше извън тялото ми с тази на различните същества , но скоро започнах и върху себе си.
Интересното беше, че нищо не ставаше, затова използвах военната си подготовка срещу експериментите, за да ми разкажат как точно се превръщат в различни видове. Мога да си призная, че всъщност ми беше приятно да изваждам един по един ноктите на всеки ден, докато накрая не завърших странен, но ясен доклад. Накрая някой атакува института и някой от моите експерименти се обърнаха срещу мен. Започна първо със студ. Не усещах нищо, абсолютно нищо, после тотална тъмнина и накрая нищо.
На другия ден се събудих, но се чувствах странно. Усещах се различно, ту бях добре. Докато проведох няколко теста върху себе си открих, че нещо много се е объркало с мен.
Така в един прекрасен момент се бях превърнала в хибрид и понеже бях учен знанията, които имах бяха твърде опасни, затова когато се опитаха да ме хванат просто избягах и сега гледам да се крия от другите. Смених името си, смених и националността си. Целия си живот загърбих и сега единствено съществувам далеч от Института.
Alex
Alex
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 715
Reputation : 0
Join date : 04.10.2014

Върнете се в началото Go down

Because I'm a survivor  Empty Re: Because I'm a survivor

Писане by - mia herondale; Нед Юни 07, 2015 6:23 pm

Welcome back. < 3
- mia herondale;
- mia herondale;

Брой мнения : 833
Reputation : 0
Join date : 25.07.2014

https://fallen-heaven-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите