٠•● fallen heaven ●•٠
bla






-
Latest topics
» the streets
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyВто Юли 07, 2015 8:55 pm by Alex

» Night club "Off to the races"
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyВто Юли 07, 2015 11:58 am by Alexander Night

» Self - destruction/ don't play with fire...
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyНед Юли 05, 2015 12:29 pm by Alexander Night

» Every me and every you - Alex's house
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyВто Юни 30, 2015 12:45 pm by Alex

» Търся си другарче за GIF РП.
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyСря Юни 24, 2015 11:22 am by Neville Cross

» There are not sluts. There are just women with friendly vaginas.// SPAM vol. 1
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyВто Юни 23, 2015 10:24 am by Neville Cross

» Връщане на герой.
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyПон Юни 22, 2015 11:02 pm by Neville Cross

» Търся си другарче за РП.
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyПет Юни 19, 2015 2:06 pm by Grace;

» какво слушате в момента?
Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. EmptyСря Юни 17, 2015 12:56 am by daniel.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 50, на Нед Окт 05, 2014 6:06 pm

Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you.

2 posters

Go down

Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. Empty Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you.

Писане by Alexandria R. Devereaux Нед Юни 07, 2015 3:56 pm

Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. Tumblr_npjjrkICRB1toktvjo2_500

Сега:

- Знаеш ли мисля, че това е за добро.
- Добро? Ти съвсем психяса, нали?
- Напротив! Нали поне сега сме заедно!
- Заедно... в подземието на един канибал със психически проблеми... Знаеш ли, мисля че преди си бяхме по-добре.
- Но сега поне се познаваме... Ти ще ни измъкнеш...
- ЩЯХ ДА НИ ИЗМЪКНА ОЩЕ КОГАТО СЕБАСТИЯН СЕ ПОЯВИ АКО МИ БЕШЕ ОБЪРНАЛА ВНИМАНИЕ ВМЕСТО ДА СЕ СВИВАШ ОТ СТРАХ.
Сигурно ви беше интересно с кого Александрия водеше този оживен и тъй интересен разговор, докато беше заключена сама в мазето на Даниел Монро? Е ще ви разясня нещата. Този разговор се случваше в главата на Александрия, където нейните два образа, които не се бяха познавали до сега водеха оживен разговор. Тъй като Александрия нямаше много приятели, които я познаваха добре нямаше как да наименуват страните й, но те двете си се знаеха много добре. Мъртвата, или по-скоро полу-мъртвата Александрия, беше тази, която явно се радваше, че най-накрая е опознала онази страна, която понякога взимаше превез над тялото. Живата Александрия, беше тази, която явно не беше толкова щастлива от случващото се. Защото не й харесваше какво се случваше с тялото й и със психиката и на двете като цяло. Тя беше образа с инстинкта за самосъхранение и желанието за живот, а другата винаги се концентрираше само върху едно нещо, когато въобще го правеше, през повечето време беше сякаш... мъртва.
- Просто се изплаших... Опитах се да избягам знаеш това... – Мъртвата не й харесваше това че е виновна, опитваше се да се оправдае.
- И все пак сме тук нали? – отговори язвително Живата.
Предполагам се чудите как така се случиха нещата, че най-накрая тези две тъй различни особи, населяващи едно тяло, се сблъскаха. Предполагам се досещате, че мазето на Даниел Монро, а и той самият имат нещо общо, е ще ви разясня това.

Преди две седмици:

Болеше я май само това можеше да регистрира за момента. Но тя и попринцип си беше такава. Концентрираше се винаги само в едно единствено нещо. Страх, болка, щастие... и не забелязваше нищо друго. Болката обхващаше всеки сантиметър от слабото й тяло. Усещаше охлузванията си по дланите и натъртванията на ръцете. Главата я болеше повече от всякога, сякаш някой я стискаше в менгеме. Едва си поемаше дъх заради болките в гърдите и корема. А не смееше да мръдне заради тези в гръбнака. Коленете и краката й бяха ожулени и натъртени като ръцете... но болката между краката й беше най-силна, най-унизителна, най-засрамваща... Беше все едно я изнасилваха с нож с две остриета... А факта че не знаеше къде се намира я плашеше допълнително. Беше тъмно и й беше студено...
В началото светлосините очи, които се срещнаха с нейните изглеждаха толкова примамливи. Сякаш й обещаваха цялото спокойствие и защита от болката... Вече не помнеше какво му беше казала, но чу обещанието му за това, че скоро всичко ще се нареди, както трябва. Тогава това не й прозвуча съмнително, но се почуди защо той си тръгва и заключва вратата зад себе си. Може би отиваше за болкоуспокояващи или носилка...  
Когато мъжът с обещанието се върна, по някаква случайност Живата Александрия, която забелязваше повече нещата беше на показ. И веднага разбра, че не той ще им помогне. А и си личеше по факта, че още бяха в затвореното и тъмно място, което всъщност бързо осъзна, че е мазе. И заради травмите си не успяваше да използва силите си...
Нямаше как да забрави този техен първи разговор...
- Надявам се да си по-добре – гласът му беше някак мил, примамлив и галантен... не й харесваше.
- Ще ме измъкнеш ли от тук? – попита Алекса докато се изправяше с огромни мъки приглушавайки стенанията си хапейки език.
- Когато му дойде времето – приближи се до нея и когато срещна погледа му успя да види обещание, но не за защита от болката...
Беше започнал с прости неща, нещо което тогава тя не осъзнаваше. Например, след първият разговор, когато я беше завързал за онзи дървен и неудобен стол с остри ръбове. Беше дошъл с просто един остър нож. Правеше разрези по кожата й явно само за да види как кръвта се стичаше по бялата й кожа... беше нещо като въвеждане в този свят за следващите няколко седмици. Тогава й се струваше наистина болезнено, но само вдишваше дълбоко опитвайки се да не мисли за това. Сякаш по някакъв начин правеше разрезите по-болезнени отколкото попринцип бяха.
На следващият ден, дойде с камшик и вериги и я беше завързал, с разперени в страни ръце, подобно на Исус... вече не помнеше колко пъти кожата беше ожулила и наранила нейната. Но помнеше ясно изнасилването... първото от многото. Едва се движеше и не се съпротивляваше много. Беше разкъсал дрехите й още преди да започне побоя с камшика. Беше я притиснал към стената и нараненият й гръб се триеше в тухлената стена наранявайки го още повече... Проникванията бяха резки и болезнени и не сподаваше виковете си и молбите си за пощада... Горе-долу по това се познаваше кой образ на Алекса беше на яве. Не знаеше дали Даниел беше забелязал тези промени... Да беше разпознала братът на Себастниян още след първият разговор.
На следващият ден или по-скоро след няколко часа, не беше сигурна, беше дошло някакво момче с вода и кърпа. Движенията му бяха някак забавени и погледът му блуждаеше наоколо и беше отнесен, а кървясалите очи само доказваха теорията й че беше дрогиран. Проми раните на гърбът и по тялото й. Не беше много внимателен и тя се сгърчваше при всеки по-голям натиск... т.е. всеки път. Но поне хладката вода успокояваше кожата й.
Чудно беше откъде беше намерила сили да се изправи и да изтича до вратата... дори беше стигнала до стълбите докато Той не се беше изпречил на пътят й. Ярко сините й очи се опитаха да намерят изход, но нямаше, а и той не й даде много време. Юмрукът му се стовари в челюстта й и се почуди как не изгуби някой зъб. Хвана я за косата и я завлече обратно в малката тухлена стая, а дрогираното момче беше изчезнало някъде...
Не помнеше всеки ден ясно. Помнеше определени неща. Като, че вече беше започнала да трепери от страх, всеки път като чуеше движение от другата страна на вратата, независимо кой образ беше наяве. Понякога имаше чувството, че нарочно се разхождаше отвън за да я дразни и плаши...
Със всеки ден нещата ставаха по-сложни и болезнени и всеки ден завършваше с изнасилване, понякога придружено с побой, ако сметнеше, че изтезанията не я бяха сломили достатъчно.
Някой бяха запомнящи се. Най-вече тези в които й говореше. Гласът му сякаш я разкъсваше и смразяваше. Хващаше я неподготвена. Не можеше да си избие от главата това как този глас излизаше от устните на човек като него... Вторият разговор беше онзи, който беше придружен с бодливата тел. Беше завързал ръцете й и беше омотал дори малко около вратът и я затягаше от време на време. Беше завързал ръцете й високо над главата й. Даниел беше полугол и виждаше белезите по тялото му. Цялото му тяло беше покрито с тях. Понякога ги усещаше как се докосвахаи и дразнеха нейната кожа. Сигурно и тя щеше да изглежда така, ако оцелее.
Доближи се до нея и прошепна в ухото й.
- Харесва ли ти престоя? – беше попитал.
- Не, мисля че домакинът е леко психясъл – язвителният отговор можеше да подскажеше кой е образ е на показ.
Последва силен удар в стомаха, който й изкара въздухът.
- А сега, харесва ли ти? – отново беше попитал изсъсквайки в ухото й.
- Мисля, че има сериозно проблеми с брат си – усмихна се широко докато виждаше как гневът му се покачва. Очите му сякаш горяха срещу нейните.
Ударите, които последваха почти я накараха да изпадне в безсъзнание. Болката беше ужасяваща, най-вече когато сложи бокса със шиповете на ръката си. Молеше се само да припадне... Но явно си знаеше работата, защото беше в съзнание и за продължението. Не успя да се съпротивляваше срещу опитите му и бързо разтвори краката й... Винаги болеше, независимо от образа, позата или продължителността. Чувстваше се унизена и омърсена... Когато беше Живата Алксандрия просто затваряше очи и се надяваше той да свърши бързо...
Беше я оставил да виси така цяла нощ... На сутринта дойде някой и я свали и отново проми раните й. Вече не забелязваше тези които оставяха храната й и промиваха раните й...
Изтощението й се дължеше до една степен на недохранването. Понякога и даваше човешки крайници и или части от сурово месо или орган. В тези дни не ядеше. В други дни имаше една розова каша... Беше почти сигурна, че имаше човешки части вътре, но се правеше, че не знае. Вкусът беше на моменти или сладникав, до степен в която ти се повръща, или някак металически. Но ядеше покорно надявайки се, че той няма да повдигне темата за това, че така и тя отчасти се превръщаше в канибал.
- Харесва ли ти храната? – беше попитал един път, когато я беше разпънал на една маса. Беше минала вече поне седмица...
- Не можеш да готвиш – каза тя спокойно взирайки се в тавана очаквайки поредният прорез от който той щеше да пие от кръвта й.
- Имам си слуги за тази работа.
- Значи не им плащаш добре или пък те не струват... Може би и двете.
Разговорът този път не беше свършил с неговият гняв. Беше продължил да пие от нея. На моменти правеше опити да я целуне, а тя обръщаше глава на другата страна... този път не я беше пребил преди изнасилването или след него...
След първата седмица голотата й пред него вече някак не я притесняваше, но факта, че това не я притесняваше я притесняваше... каква ирония...

Сега:

Реално в момента Александрия стоеше свита до стената с колене към гърдите, гола и цялата в рани. Погледът й блуждаше някъде в нищото. В последните дни беше такъв. Какъвто и да правеше той. Май го дразнеше това, че тя беше някак изолирана напоследък. Но в главата й нещата бяха наистина интересни.
Живата се беше облегнала на стената с кръстосани ръце пред гърдите и гледаше към другият край към Мъртвата, която седеше облегната на стената и гледаше в пода под обвинителният поглед на Живата.
- Дори ти се плашеше пред него – каза тя защитнически.
- Но аз успявах да ни защитя.
Мълчеше... какво друго можеше да каже. Живата беше права.
- И ти отново не се бориш. Само викаш плачеш и молиш за пощада все едно това има ефект – продължи да я укорява. – Аз поне си опитвам да се боря. Докато ти просто си стоиш...
- Но всеки път ни пребива заради теб! – каза изведнъж Мъртвата.
- Моля!?
- Чу ме! Всеки път, когато сме пребивани плюс изнасилването е защото ти го обиждаш с нещо и го ядосваш допълнително все едно не ни е достатъчно ядосан. Така че не прехвърляй всичко на мен – несъзнателно се беше изправила пристъпила напред.
- Я виж ти кой можел да се защити, но не аз съм заплахата.
- Ако продължаваш да го предизвикаш някой път ще прекали и няма да се усети кога тялото ни е спряло да си поема дъх.
- И без това е много възможно да ни убие след като се насити...
- Можем да избягаме...
- Вече опитах това...
- ДА! Ти опита, не – НИЕ!
- И как се предполага да работим заедно – попита повдигайки вежди Живата част, която на свой ред също пристъпи напред.
- Може вече е време да станем едно...
Отварянето на тежката врата накара двете момичета да погледнат към нея... по-скоро тялото се обърна глава натам а погледът му беше безжизнен и празен. Реално никой не го управляваше, то действаше по едни общи инстинкти на образите, които го населяваха. Въпреки че не се изискваше много движение от нея. Освен няколко крачки на моменти, храненето...
Alexandria R. Devereaux
Alexandria R. Devereaux
Fade
Fade

Брой мнения : 639
Reputation : 0
Join date : 03.10.2014

Върнете се в началото Go down

Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you. Empty Re: Little more blood on the floor and one more scare on my skin is a prove of my influence on you.

Писане by daniel. Вто Юни 16, 2015 1:43 pm

Мисля, че се запознах с Александрия Девъроу още първия път, когато той ме пусна да изляза. Надявах се, че той няма да я забележи и ще ми я остави, че поне нея ще ми остави. Но трябваше да се досетя, че нещо не беше наред, че дори случайната мацка, която срещнах на улицата и която така не успях да заговоря, ще бъде опетнена от мръсните им кървави пръсти, както всичко друго, което някога ми беше принадлежало и сега беше негово. Оказа се, че още тогава Себастиан Монро вече я беше чукал. Тя имаше онзи изгубен и отнесен вид на човек, който е загубил представа за времето и пространството, за това кой е всъщност. Именно това привлече вниманието ми към нея. Безпътието. Тъгата, грозно увиснала на красивото и лице. Пък и не можеше да и се отрече, че беше страшно яка. Един от онези задници, за които плащаш, за да видиш.
Опитвам се да си спомня как се озовах тук. Как се озовах в ръцете на онзи извратеняк, който ме превърна в роболепна мишка, болно кретаща из владенията на противното им семейство, изпълняваща безумните му капризи. Но не мога. Нямам представа кой съм, от къде дойдох, имам чувството, че съм се родил в това влажно гнусно мазе. Но това няма как да е истина, нали?
Пак чувам писъците и. В началото ме караха да изтръпвам. Понякога ме завладяваше непреодолимото желание да нахлуя в широкото помещение в края на подземието и да изтръгна веригите, които я държат вързана да чудовището. Но разбира се, че ме беше страх. Странно, имам чувството, че страхът е нещо ново за мен. Сякаш той ме е научил да се страхувам от всичко, най-вече от него. Дали някога не съм бил безстрашен герой? Хладнокръвен убиец? А какво съм сега? Изрод. Жалко изчадие, което се страхува да се опълчи на господаря си, неспособно да помогне на едно невинно момиче, случайно озовало се по средата на всичко това. Но не съм ли и аз случайно тук? Какво изобщо правя тук? Но сега слушам писъците и и трябва да призная, че кучката си го заслужава. Поредната глупачка, която си мисли, че разтваряйки си краката пред Себастиан Монро, може да спечели нещо. Всичките заслужават едно и също. Да, Даниел Монро беше напълно прав да им причинява онова, което им причиняваше. И все пак никого не можеше да заблуди. Всички знаехме, че истинската причина, истинският обект на сякаш безспирният му гняв беше брат му. Братът, когото никога нямаше да може да настигне, братът, когото никога нямаше да може да докосне, братът, който щеше да остане неуязвим, когото колкото и да искаше,  никога нямаше да нарани, защото и господарят, като подчинените си, беше просто един страхливец.
Успях да си намеря удобно място, от което да ги наблюдавам. Понякога си мисля, че той знае, че съм тук и нарочно ме оставя. Харесва му мисълта, че някой го наблюдава какви ги върши. Дали знае, че понякога мастурбирам, докато ги гледам? Сигурно. Той знае всичко. Той идваше и си отиваше, държи я тук вече седмици.
Първият път, когато я доведе, я съжалих. Веднага познах златистите коси, чието магнетично поклащание бях наблюдавал в онази странна вечер, в която се почувствах трезвен за пръв път от години. Да, нямаше как да сбъркам онези безкрайни крака, сега мръсни и разкървавени, но все така идеално изваяни. Шибана курва, дори не ме позна, когато се промъкнах да и донеса храна. Но как би ме познала? Аз така и не я заговорих. Трудно фокусирах в мрака, в който той я беше оставил. Току-що бях получил дозата си  и едва-едва се препъвах по неравния под. На няколко пъти едва не паднах по странно поставените стълби, които караха помещението да слиза към центъра, където беше поставена тя, разпъната като на кръст. Странно, но мога да си представя болката и, сякаш… Побързах да се измъкна от там. Вонеше на кръв и мърша. Колко ли невинни хора, беше разкъсал пред нея, само и само, за да я плаши?
Вторият път отидох сам, без той да ме е повикал. Исках само да я видя. Беше я свалил от тежкия дървен кръст и я наблюдаваше как се гърчи на мръсната земя, надвесен над нея. Гледах го как и причинява болка и някак това ми доставяше страшно удоволствие. От дългите разрези по продължението на цялото и тяло изтичаше толкова много кръв, имах чувството, че скоро ще умре. Но той нямаше да я остави да умре. Не и докато не му доскучееше.
Гледах го как я изнасилва отново и отново. Отряза прекрасната и коса. Прибрах я в килията си, сега стои в ъгъла и краси нощите ми. Разкъса я и я съши толкова пъти. Превърна я в парцалена кукла. Понякога караше някого от нас да я къпе и преоблича. Но на мен вече не ми даваше да влизам в килията и. Заплаши ме, че ще ми направи онова, което направи на Кори, ако пак припаря до нея. Затова само ги гледам от тайното си скравалище. Минаха седмици. Нищо не се промени. Имам чувството, че от както тя е тук всичките дни са се слели в един безкраен. Трябва да му призная, че притежава капка оригиналност. Всеки път успяваше да я изненада със следващото мъчение, което и носеше. Понякога я караше тя сама да се наранява и просто седеше отстрани и я гледаше. Тогава беше най-страшен. Караше я сама да си доставя удоволствие, докато бавно умъртвява собствената си плът.
А изглежда толкова обикновен денем, когато арогантно се разхожда по градските улици, почти обикновен. Дали някой друг вижда това, което ние виждаме, когато той се приближава към него? Колко хора бе убил, колко живота бе унищожил, на какви зверства бе способен. Не, те виждат само онова, което искат да видят. Виждат тих, уверен и мистериозен младеж с нещо страшно, но изкусително в мътнните си очи. Разбират на какво бе способен едва, когато изродските му зъби са вече твърде дълбоко забити в плътта им.
Обожаваше да я хапе. Казваше и, че имаше нещо невъзможно във вкуса и. Вкус на сянка. Веднъж откъсна цяло парче от бедрото и, още зараства. Отвратителна, грозна рана. И все пак не можех да видя нищо нередно. Намирах ужаса и болката и странно възбуждащи, държаха ми мокро за следващите няколко нощи, в които не смеех да се върна в онова страшно помещение.
Всичко беше еднакво, дните не свършваха, нощите бяха вечни. Нищо не се променяше. Хероинът се разливаше по кръвта ми, докато аз лежах на студаната земя, чакайки стенанията и от другата страна на вратата да събудят ерекцията ми. Но вместо това чух гласа и. Бях свикнал на безумните и брътвежи, явно нещо не беше наред с ума и, често си говореше сама, но никога нищо смислено. Този път обаче думите и бяха ясни отсечени, дори надрусаният ми задник можеше да ги разпознае. Това беше знакът. Нещо щеше да се промени. Не исках, исках да си бъде, както беше досега. Не исках да му казвам, но краката ми сами ме поведоха нагоре, следвайки дадената заповед. Мразя да ходя в покоите му. Там винаги смърди на отчаяни жени и засъхнала кръв.
Скованите съсухрени стъпала се влачеха уморено по лъскавия под, стържеха в празната къща. Влязох в широката стая с наведена глава и застинах, не можех да вдигна поглед, никога не бях имал смелостта да погледна право в лицето му. Споменът за чертите му е някак далечен, като че от друга реалност, изпълнен с омраза, неприязън и страх, не измерим страх. Треперейки, гласът ми едва произнесе първите истински думи от месеци.
- Будна е.
- Почисти това - махна Господарят незаинтересовано с ръка към голото бездиханно тяло, разкъсано върху скъпия килим. Кожата му още беше топла, кръвта му все още се стичаше от кухините на мястото на липсващите органи. Шибан маниак. Все успява да привлече мацките с най-големите цици в студените си кървави ръце. Дори не знам как го прави, в него няма нищо изключително. Даже е по-нисък от повечето от тях. И каква загуба… Та понякога той ги убива преди още да ги е изчукал. Остави ме с мъртвата курва и бодро се отдалечи, дори не си направи труда да си сложи дрехи. Какво ли щеше да и направи? Дали някога пак щях да видя Александрия Девъроу?

Тялото на жената без лице и име се клатушкаше бавно и ритмично като в сън от друга реалност. Студените и пръсти разсеяно обхождаха грозните белези, сякаш изрисувани с маркер по продължението на цялата му кожа.
- Приличаш на стара кукла. Разкъсвана и съшивана отново и отново. Символ на едно тъжно детство, непосилен гняв и една странна, необяснима любов, която повече унищожава, от колкото създава. - Така говореше тя, не спираше да говори, докато бездушно се клатушкаше върху трупа му, въобразявайки си, че можеше да възбуди някакво чувство в мъртвата му гръд.
- Защо не ме целуваш? Виждала съм как целуваш другите.
Скучна. Отвратително скучна и досадна, досущ като всички останали. Като изваяни от едни и същи безвкусни ръце, всичките до една го отвращаваха с посредствеността си. Не изпитваше удоволствие от сластните и движения, не изпита удоволствие дори когато зъбите му разкъсаха меката кожа на гърдите и и кървавите му ръце изтръгнаха сърцето и измежду ребрата и. Гневът и отчаянието му нарастваха с всеки следващ удар, който нанасяше на мъртвото тяло под себе си. Кръвта и се стичаше по голата му кожа, но той не можеше да усети дори топлината и.
Краката му стържеха в коридора с онази отвратителна честота на звука, която като нож се забиваше в съзнанието му точно там, където отваряше път към редица от спомени за неща, които рядко си спомняше, че е извършил. Избута непознатото момиче от леглото си и се облегна назад. Щеше да го убие. Влезеше ли онова жалко създание в стаята му, Даниел Монро щеше да го убие.
Но друсаният ненужен слуга, превърнат в нищо повече от некадърно съшита обвивка с развалини отвътре, успя да проговори. И каза нещо, което накара Господаря да забрави гнева си.
Будна е.
Тежката метална врата се отвори бавно, някак драматично. Както винаги, тя мълчеше, когато той влезе. Никога реално не беше чувал онези разговори, които онези плужеци настояваха, че тя води сама със себе си. А толкова му се искаше. Последние дни се беше научил да разпознава двете и страни, но само на моменти. Тялото и се скова по онзи познат начин, когато той направи няколко крачки към нея. Но вместо да продължи, той се обърна и придърпа стария дървен стол с поддаващия крак, който беше захвърлил в ъгъла на помещението преди няколко дни. Седна срещу нея и скръсти ръце.
Голотата и беше станала твърде обикновена за него, трябваше да ги накара и да и сложат някакво подобие на дрехи, за да разнообразят гледката. Но въпреки че нещата, които можеше да причини на тялото и започваха да се изчерпват, двустранният ум на измъченото момиче все още беше мистерия за него.
- Слушам те, Александрия. Съобщиха ми, че си искала да ми кажеш нещо.
Усмивката му. Нещо демонично се прокрадваше измежду алените му устни, топлата чужда кръв все още се стичаше по тях и от време на време той жадно се облизваше, но някак тя все си стоеше там, напомняйки за заплахата. Гледаше я втренчено, изпитателно, по същия начин я беше гледал вече седмици. Бавно изсмукваше въздуха от гърдите и. Хранеше се с ужаса и, както се хранеше с плътта и.
Изключителна. Но не можеше да разбере защо още не му беше омръзнала, като паразит източваше всичко у нея, но все още не можеше да открие защо… И може би в неин интерес беше никога да не разбере. Защото всички знаеха какво правеше Даниел Монро с куклите си, когато му омръзнеха. Дали беше по лошо от всичко, което вече и беше причинил?
daniel.
daniel.
Cannibal
Cannibal

Брой мнения : 318
Reputation : 0
Join date : 04.10.2014

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите